ظرفیت مطلوب فرودگاه زرقان با کمک شرکت راز طلایی پرواز جهت توسعه هوانوردی عمومی


: 894

کاپیتان سید اسحاق موسوی مدیر فرودگاه زرقان و مدیر عامل شرکت راز طلایی پرواز مستقر در فرودگاه شهدای زرقان در گفتگو با ما اعلام کرد :فرودگاه شهدای زرقان با توجه به قرار گرفتن در مسیر جاده ترانزیت شیراز به تخت جمشید می تواند عامل مهمی برای جذب گردشگران تلقی شود و شرکت راز طلایی پرواز (گلدن فلایت ) با بهره برداری از این فرودگاه نقش مهمی در شکوفایی استعدادهای گردشگری منطقه ایفا می کند .

فرودگاه شهدای زرقان ،  فرودگاهی در شهر زرقان استان فارس است. این فرودگاه در ۲۵ کیلومتری شهر شیراز واقع شده است. از جاده شیراز که به سمت اصفهان می روید قبل از مرودشت در ۲۵ کیلومتری شیراز، سمت راست فرودگاهی زیبا و مدرن زرقان قرار دارد. وسعت این مجموعه حدود شش هکتار است و دارای یک باند خاکی،  یک باند آسفالت حدود یک هزار متر مربع ، آشیانه هواپیما ، ساختمان اداری و یک مهمانسرا است.

این فرودگاه اولین مجتمع تفریحی، گردشگری  و هوانوردی ایران است و با قرار گرفتن در مسیر جاده ترانزیت شیراز به تخت جمشید می تواند عامل مهمی برای جذب گردشگران تلقی شود .

در فرودگاه زرقان دوره های آموزش خلبانی با هواپیماهای فوق سبک،  اجاره، خرید و فروش هواپیماهای  فوق سبک  و پروازهای تفریحی برای مشاهده چشم‌اندازی از رشته کوه های زیبای زاگرس ، سد درودزن،  دریاچه بختگان،  مجموعه تخت جمشید، سه تخت گزین و... صورت می گیرد .

کاپیتان سید اسحاق موسوی مدیر فرودگاه شهدای زرقان ، پیرامون چارتر( دربست کردن ) هواپیما های تک موتوره اشاره کرد که چارتر این هواپیما ها تحت عنوان تفریحی و مسافرتی هم اکنون به مقصد فرودگاه های خلیج فارس و یا فرودگاه های استان های همجوار استان فارس برقرار است و در آینده نزدیک خدمات بیشتری در جهت چارتر کردن هواپیماهای شخصی تک موتوره و حتی تاکسی هوایی با استفاده از هواپیماهای پنج تا نوزده  صندلی  به مردم عزیز استان فارس ارائه خواهیم داد.

این فرودگاه توسط بخش خصوصی اداره می‌شود، هم اکنون شرکت راز طلایی پرواز مستقر در فرودگاه زرقان است این شرکت از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه هوانوردی عمومی آغاز کرده است . کپتن سید اسحاق موسوی به عنوان مدیر عامل،  کپتن محمدرضا روشن به عنوان مسئول عملیات پرواز  و مهندس محمد شفیع خانی به عنوان هماهنگ کننده پروازها در این شرکت فعالیت می‌کنند . شما عزیزان می توانید تجربه لذت پرواز تفریحی با هواپیما های لایت اسپورت( فوق سبک) ،  آموزش خلبانی هواپیماهای فوق سبک و حتی اجاره و خرید هواپیما فوق سبک را با شرکت راز طلایی پرواز (گلدن فلای ) مستقر در فرودگاه زرقان تجربه کنید و از خدمات این شرکت بهره مند شوید

آدرس ارتباطی ما

آدرس : 25کیلومتری جاده شیراز-اصفهان ، قبل از ورودی زرقان ، فرودگاه زرقان

تلفن : 32627444-071

       09906741341

        09172482800

ایمیل : razgoldenfly@gmail.com

در خبرنامه سایت عضو شوید

با وارد کردن ایمیل خود اولین نفری باشید که از اخبار و رویدادهای ما با خبر می شوید