فرودگاه شهدای زرقان زیر مجموعه اداره کل فرودگاه های استان فارس ،  فرودگاهی در شهر زرقان استان فارس است. این فرودگاه در ۲۵ کیلومتری شهر شیراز واقع شده است. از جاده شیراز که به سمت اصفهان می روید قبل از مرودشت در ۲۵ کیلومتری شیراز، سمت راست فرودگاهی زیبا و مدرن زرقان قرار دارد. وسعت این مجموعه حدود شصت هکتار است و دارای یک باند خاکی،  یک باند آسفالت به طول هزارو سیصد متر مربع ، آشیانه هواپیما ، ساختمان اداری و یک مهمانسرا است.

 در فرودگاه زرقان دوره های آموزش خلبانی با هواپیماهای فوق سبک،  اجاره هواپیما و پروازهای تفریحی برای مشاهده چشم‌اندازی از رشته کوه های زیبای زاگرس ، سد درودزن،  دریاچه بختگان،  مجموعه تخت جمشید، سه تخت گزین و... صورت می گیرد .این فرودگاه توسط بخش خصوصی اداره می‌شود، هم اکنون شرکت راز طلایی پرواز مستقر در فرودگاه زرقان است این شرکت از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه هوانوردی عمومی آغاز کرده است . کاپیتان سید اسحق موسوی به عنوان مدیر عامل،  کاپیتان محمدرضا روشن به عنوان مسئول عملیات پرواز و مهندس محمد شفیع خانی به عنوان هماهنگ کننده پروازها در این شرکت فعالیت می‌کنند . شما عزیزان می توانید تجربه لذت پرواز تفریحی با هواپیما های لایت اسپورت( فوق سبک) ،  آموزش خلبانی هواپیماهای فوق سبک و حتی اجاره و خرید هواپیما فوق سبک را با شرکت راز طلایی پرواز (گلدن فلایت ) مستقر در فرودگاه زرقان تجربه کنید و از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

هیئت مدیره‌ی شرکت در نظر دارد با توجّه به موقعیت خاص فرودگاه  و نیاز منطقه به فرودگاهی محلّی برای پروازهای ایر تاکسی، امداد و نجات، شخصی و آموزشی نسبت به ارتقاء آن اقدام نماید. طبیعتاً این امر باعث فزونی پیشرفت منطقه از لحاظ آموزشی، توریستی و تفریحی می‌گردد.

 

آدرس فرودگاه زرقان:

25 کیلومتری جاده شیراز – اصفهان ، قبل از ورودی زرقان، فرودگاه زرقان 

آدرس ارتباطی ما

آدرس : 25کیلومتری جاده شیراز-اصفهان ، قبل از ورودی زرقان ، فرودگاه زرقان

تلفن : 32627444-071

       09906741341

        09172482800

ایمیل : razgoldenfly@gmail.com

در خبرنامه سایت عضو شوید

با وارد کردن ایمیل خود اولین نفری باشید که از اخبار و رویدادهای ما با خبر می شوید